Uncategorized

Tekstitrükk või digkleebis?

Paljud ettevõtted kasutavad liikuvat reklaami, olgu selleks siis firma- või reklaamtooted nagu näiteks logotatud: tööriided, pastakad, kruusid, kotid või mütsid. Sõnumi levitamine on turundusstrateegia seisukohalt äärmiselt tulus ettevõtmine. Strateegiaid on väga erinevaid, sest lisaks sellele, et oma sõnumit jagada potentsiaalsetele klientidele ja partneritele on oluline ka silma paista. Peamisteks enimlevinumateks trükitehnoloogiateks on siiditrükk, kuumpresstrükk, tampotrükk ja masintikkimine. Neist tehnoloogiatest pakume meie kohapeal kuumpresstrükki, mis jaguneb omakorda kiletrükiks ja digitrükiks. Teisi trükkimeetodeid pakume kokkuleppeliselt kliendiga.

-KILETRÜKK-

MIS ON KILETRÜKK JA MIKS JUST SEDA KASUTADA ?

Kiletrükki ehk siirdetrükki kasutatakse t-särkide, triiksärkide, pikeesärkide, jopede, spordirõivaste, sussikottide jm siledapinnaliste tekstiilitoodete dekoreerimiseks logode, numbrite, ühevärviliste kujutiste ja tekstidega.

Kile I Glitter I Sädelus I Samet I Elekter I Veniv I Pehme I Auklik I Helkur I Extra tugev

Kiletrükk on tehnoloogia, mille puhul vajalik lõigatakse kilematerjalist välja ning kantakse trükitavale pinnale kuumapressi abil. Meil on kasutusel kuumuse muutust võimaldav kuumpress, mis tagab trükiprotsessis õige temperatuuri, surve ja pressimise aja vastavalt materjalile.

Kiletrükis on valikus üle 200 materjali ja tooni, mis annab võimaluse olla oma ideedega mänguline ning paista teiste seast silma.

 • Kile- 54 värvitooni
 • Glitter- 38 värvitooni
 • Sädelus- 16 värvitooni
 • Samet- 24 värvitooni
 • Elekter- 18 värvitooni
 • Veniv- 22 värvitooni
 • Pehme- 6 värvitooni
 • Auklik- 5 värvitooni
 • Helkur- 2 materjali tugevust
 • Extra tugev- 32 värvitooni
 • Foolium-7 värvitooni

Trükiprotsess algab kujunduse valmistamise ja kliendi poolt kinnitamisega. Seejärel kujutis kantakse trükikilele ning lõigatakse välja spetsiaalse masinaga. Kõige lõpetuseks kantakse trükis kuumpressi abil tootele. Peale seda pakendame toote viisakalt kinkekarpi ja ongi valmis.

Hooldusest võime omast kogemusest öelda, et trükitud tooteid üldiselt ei ole lubatud kuivatada kuivatis, kuid enamasti ei mõjuta see toote kvaliteeti. Küllaga lühendab see toote eluiga. Pesta soovitame 40 kraadi juures ning eelistada pesupulbrite asemel kapsleid või geele. Triikimine on keelatud.

MIS ON DIGIKLEEBIS JA MIKS SEDA KASUTADA?

Digikleebise siirdetrükitehnika on sobilik kasutamiseks keerukamate kujutiste (fotod, varjunditega kujutised, mitmevärvilised disainid) tekstiilile kandmiseks.

Digikleebis on tehnoloogia, mille korral trükitakse digiprinteriga spetsiaalsele alusmaterjalile kujutis, mis seejärel lõikejoont pidi välja lõigatakse ning lõpetuseks pressitakse kuumpressiga tootele. Lõpptulemus on tavatellimustel läikiv. Matt pinna saamiseks tuleks võtta meiega ühendust.

Digikleebise puhul ei ole kahjuks materjali tekstuuri osas valikut, kuid võimalik on kasutada erinevaid alusmaterjale. Võimalus on printida väga õhukestele pinnale kui ka tavapärasest tunduvalt paksemale. Lisaks on valikus, nagu eelnevalt ka mainitud, läikivale ja matt pinnale.


OLULINE INFO!


Enamasti prindime polüester ja puuvillastele materjalidele. Kuid kui kliendil on mõnest muust materjalist toode ( näiteks nailon ), mida soovib töösse tuua, siis tasuks enne meiega konsulteerida, kas ja kuidas seda teostada.

Lisaks tuleb arvestada ka sellega, et pantone ei pruugi alati vastata 100% reaalsusele. Eeldatavat värvi võivad mõjutada niii kliendi isiklik arvuti ( näiteks ekraani valgus ), kui ka meie enda tehnika. Üldjuhul on need erinevused siiski pea märkamatud.


 

SINU DISAIN. SINU TOODE.

Veibern print oü

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
%d bloggers like this: