Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kaubakättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kaubakättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Makseviisid ja valuuta

Veibern Print OÜ e-poe valuutaks on euro.

Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda Eesti pangalinkide abil (Swedbank, SEB, LHV, Krediidipank, Nordea ja Coop) ja ka krediitkaardiga (Visa, MasterCard, Pocopay).

Makse tegemine  toimub väljaspool Veibern Print  e-poe keskkonda Maksekeskus AS vahendusel. 

Pärast toote eest tasumist vajutage palun pangas kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”.

Veibern Print OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Veibern Print  OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Kõik Euroopa riigid

E-poe tellimuste kaup toimetatakse kohale jägnevate partnerite abil: Itella SmartPOST, Omniva, DPD.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised , mis on kohe olemas, jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Kõik kaubad, millel on toote juurde märgidtu tellimuse tarne pikkus, lisandub eestisisene tarne aeg. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 5-10 kalendripäevajooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul

Järgnevaid tooteid tagasi ei osteta: tooted, mid on määrdunud või kantud ning eemaldatud etikettiga tooteid. Lisaks ei osteta tagasi tooteid, mille kujunduse on klient ise valinud ning hiljem kinnitanud kujunduse, mille Veibern Print OÜ on saatnud meiliaadressile kinnitamiseks. Tagastamisele kuulub ka postikulu, mille klient on tasunud tellimust esitades.

Kauba tagastamise toimumise käik: Klient annab e-poe infomeilile teada soovist kauba tagastamisest ( veibernprint@gmail.com ) ja tagastab kauba sama koodi alusel, millega on kauba Itella SmartPOSTi automaadist kätte saanud. Teiste transpordi vahendite puhul annab e-pood Teile vastavad juhised kauba tagastamiseks.

Ostusumma tagastatakse kliendi panagkontole 14 päeva jooksul peale kauba kättesaamist.